Dziewczyny przed startem

Dziewczyny przed startem

W dniach 18 i 19 listopad 2017, w Millenium Hall w Rzeszowie odbyły się kolejne zawody, w których wzięliśmy udział. Tym razem wyjazd w nieco szerszym składzie 😉
W piątek dzięki uprzejmości Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania dziewczyny miały możliwość poćwiczenia przed zawodami w hali w Kielnarowej. Jest to idealne miejsce do treningu, więc Zosia, Marika i Klaudia wykorzystały okazję do ostatnich szlifów przed startami.


Klaudia - toe christie

Klaudia – toe christie

  W sobotę odbyła się konkurencja speed slalomu oraz classic. Nasze juniorki świetnie się spisały. Marika uplasowała się w pierwszej 8 z nowym rekordem życiowym, a Zosia zajęła 2 miejsce w classicu. Dodatkowo trenerka Klaudia zdobyła złoty medal w classicu seniorek.


Marika - jump

W niedzielę przyszedł czas na konkurencje battle oraz jump. Był to dla nas kolejny bardzo dobry dzień, który przyniósł kolejne życiówki, super przejazdy oraz dobre nastawienie. Zosia zajęła wysokie 5 miejsce w battle, walcząc dzielnie do ostatniej sekundy. Marika “wyskakała” kolejny rekord życiowy zdobywając złoty medal w skoku wzwyż. A Klaudia dołożyła kolejne złoto tym razem w kategorii battle senior.


Zaliczamy te zawody do bardzo udanych nasze dziewczyny dały z siebie 150%. Jesteśmy ogromnie dumni i gratulujemy udanych startów!