Pierwszy wyjazd do słonecznej Hiszpanii! Od zawsze chcieliśmy odwiedzić Barcelonę i po kilku latach się udało, ponieważ właśnie tutaj odbyły się tegoroczne Mistrzostwa Europy.

Po niedługim locie wylądowaliśmy w raju, zaraz po wyjściu z lotniska zakochaliśmy się w tym miejscu. Piękna pogoda, palmy i zachód słońca sprawiły, że od razu nam się spodobało.

W pierwszy dzień Mistrzostw Europy odbyły się konkurencje classic. Klaudia po udanym występie zdobyła brąz w kat. senior. Zosia dzielnie walczyła i zakończyła na 7. miejscu w śród juniorek. Dodatkowo dziewczyny zajęły w parach 4. miejsce.

W drugim dniu mieliśmy czas na trening oraz regeneracje, ponieważ dopiero w niedzielę startowaliśmy w kolejnej konkurencji, czyli battle. Tutaj również wracamy z sukcesami. Klaudia zdobyła kolejny medal i tytuł Wice Mistrzyni Europy. Zosia zakończyła zawody na 9. miejscu, a nasi chłopcy Wiktor i Nikodem kolejno na 7 i 8.

To były bardzo trudne zawody, jednak nasi podopieczni dali z siebie wszystko i wracamy z kolejnym bardzo cennym doświadczeniem 🙂