Nauka jazda na rolkach Kurs z hamowania na rolkach i podstaw slalomu

Wiosna to idealny moment, by odkurzyć swoje rolki i zacząć przygotowywać formę na lato. To także doskonała okazja, by nauczyć się czegoś nowego, a może nawet odkryć swoją życiową pasję?:) Jazda na rolkach to rewelacyjna forma ruchu i sposób aktywnego spędzania czasu wolnego. Co więcej to sport zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dlatego serdecznie zapraszamy do dołączenia do kursu z hamowania na rolkach i podstaw slalomu, który poprowadzimy w kwietniu w Warszawie.

Kto może zapisać się na kurs z hamowania na rolkach oraz podstaw slalomu? 🛼

Kurs przeznaczony jest dla osób, które potrafią poruszać się na rolkach do przodu, ale chciałby nauczyć się hamować i polepszyć swoje umiejętności ✨ Podczas zajęć zdradzimy tajniki:

Nauka jazdy na rolkach

1. Jak poprawnie jeździć na rolkach ?
2. Jak hamować na rolkach ?
3. Jak skręcać na rolkach i zacząć naukę przeplatanki ?
4. Jak jeździć do tyłu na rolkach ?
5. Jak zacząć naukę jazdy na jednej nodze ?
6. A także wprowadzimy w świat slalom i pokażemy podstawowe triki jak fish, snake czy cross.

Kurs podzielony jest na dwie grupy wiekowe:

👉 dzieci 7-14 lat
👉 młodzież +15 i dorośli

W jakim terminie i gdzie odbędą się zajęcia ? 📆

Kurs kwietniowy to 5 spotkań w Warszawie w IV LO ul.Saska 59. Zajęcia odbędą się godzinach od 18:00-19:00 w następujących dniach:

12.04 środa
17.04 poniedziałek
19.04 środa
24.04 poniedziałek
26.04 środa

Klaudia & MichałKto poprowadzi kurs z hamowania i podstaw slalomu?

Kurs poprowadzą Klaudia Hartmanis & Michał Sulinowski. Są to trenerzy z wieloletnim doświadczeniem i jedyni w Polsce certyfikowani trenerzy Freestyle Slalomu WSSA, kurs zdali w Londynie.

Klaudia Hartmanis odpowiedzialna jest za kurs dla dzieci, gdzie w formie gier i zabaw wprowadzi w świat rolek. Klaudia to współzałożycielka klubu Slalom Academy, Mistrzyni Świata i Europy, aktualna Liderka Rankingu Światowego w konkurencji battle oraz classic.

Natomiast kurs dla dorosłych poprowadzi Michał Sulinowski – współzałożyciel klubu Slalom Academy, Trener Kadry Narodowej, Lider Rankingu Światowego w konkurencji pair slalom w latach 2015-2017.

Dodatkowe informacje:

Cena kursu to 200 zł. Zajęcia odbędą się w małych grupach do 8 osób. Po kursie istnieje możliwość kontynuowania nauki w grupach slalomowych. Treningi rolkowe w Slalom Academy odbywają się przez cały rok, a do grup można dołączyć w każdym momencie.

✍️ Zapisz się TERAZ.

#SlalomAcademyPower